%100 MUSIC serisi Rus Folk Metal grubu ARKONA ile devam ediyor!
 
Son yılların gözde müzik türü Folk Metal’in gözde isimlerinden ARKONA geçtiğimiz yıl çıkardıkları Yav albümünün ikinci tanıtım turnesi kapsamında 25 Ekim 2015 Pazar gecesi İstanbul’un gözde mekanlarından Garajistanbul’da sahne alacak.

 
Bugüne dek 7 albüm yayınlayan ARKONA, özellikle bayan solistleri Masha’nın değişken vokali ve muhteşem sahne performansı ile tanınmakta. Müziklerinde klasik gitar, bas, davul üçlüsü haricinde akordeon, flüt gibi enstrümanlara da yer veren ARKONA Rusça müzik yapmakta ve Rusça’nın armink yapısını müziğine üstün bir şekilde yansıtmakta.

 
%100 MUSIC kapsamında gerçekleşecek olan ARKONA İstanbul konseri katılan herkesin enerjisini yükseltecek.
 
Müzikle dolu geçen 2015 yılının en önemli konserlerinden biri olacak olan ARKONA İstanbul konseri %100 MUSIC serisi kapsamında 25 Ekim 2015 Pazar gecesi Garajİstanbul’da gerçekleşecek.
%100MUSIC serisinde gerçekleşecek olan ARKONA İstanbul konserinde İstanbul’dan da bir konuk var: SABHANKRA

 
ARKONA konseri daha önceden Mr. Big, Asaf Avidan, Paul Gilbert, Richie Kotzen, God Is A Astronaut, Marty Friedman, Marillion, Marky Ramone, Rainbow, Leon Hendrix, Wardruna gibi isimlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MOODLive organizasyonunda gerçekleşecek.
Konser biletleri; Biletix (60 TL – 1 Ekim’e kadar) ile Mephisto Kitabevi Beyoğlu, Mephisto Kitabevi Beşiktaş ve Hammer Müzik Kadıköy’de (Tam 50 TL – 1 Ekim’e kadar) satılmaktadır.
 
Bu konserde 18 yaş sınırı vardır!