100%MUSIC Sunar: NAWEL Türkiye’de!
Ankara konseri Facebook etkinlik sayfası:
İstanbul konseri Facebook etkinlik sayfası:  http://www.facebook.com/events/429468683903535/
Tunus asıllı Fransız şarkıcı NAWEL, 21 Ekim Çarşamba gecesi Ankara’da,22 Ekim Perşembe gecesi de İstanbul’da sahne alacak.
%100 Music serisi Tunus asıll Fransız şarkıcı NAWEL ile devam ediyor!
CIRRUS grubu ile yayınladığı albümler ile müzik camiasında büyük etki bırakan NAWEL müzik çalışmalarına solo devam etmekte. Asıl adı Nawel Ben Kraiem olan şarkıcı, müziğinde Tunus müziği, elektronik müzik, Fransız müziğini başarılı bir şekilde harmanlıyor.
Özellikle CIRRUS ile birlikte yaptığı ‘She Kills’ adlı şarkı ile büyük isim yapan NAWEL, ‘I Am Not Lost’, ‘Ya Tunis’, ‘Time That Angels Hide’ gibi şarkılarla tanınmakta.
Kadife sesi ile ruha hitap eden NAWEL Türkiye Fransız Kültür Merkezi’nin katkılarıyla gerçekleşecek ilk Türkiye konserlerinde hem CIRRUS hem de solo dönemi şarkılarını seslendirecek.
%100 Music kapsamında ve Türkiye Fransız Kültür Merkezi’nin katkılarıyla ve Dünyadan Sesler‘in medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan NAWEL Türkiye konserleri Ankaralı ve İstanbullu müzikseverlerin kulaklarının pasını silecek.
Müzikle dolu geçen 2015 yılının en önemli konserleri arasında yer alacak olan NAWEL konserleri %100MUSIC kapsamında 21 Ekim Çarşamba gecesi Ankara’da Eski Yeni’de, 22 Ekim Perşembe gecesi de İstanbul’da Garajistanbul’da gerçekleşecek.
NAWEL konseri daha önceden Mr. Big, Asaf Avidan, Paul Gilbert, Richie Kotzen, God Is An Astronaut, Marty Friedman, Marillion, Marky Ramone, Rainbow, Leon Hendrix, Wardruna gibi isimlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MOODLive organizasyonunda gerçekleşecek.
Bu konserlerde 18 yaş sınırı vardır!
 
%100MUSIC Sunar: NAWEL Ankara Konseri
21 Ekim 2015 Çarşamba
Kapı Açılış 21.00
Eskiyeni ( http://www.eskiyenibar.com )
%100MUSIC Sunar: NAWEL İstanbul Konseri
22 Ekim 2015 Perşembe
Kapı Açılış 21.00
Garajistanbul ( http://www.garajistanbul.org )