GOLD’n’Strings serisi sürpriz bir isim ile Roxy’de devam etti:

Son günlerin en sevilen şarkılarından VALS’in bestecisi Rus piyanist EVGENY GRINKO ilk kez İstanbul’da!

Moskova’nın yakınında Zhukovsky adlı küçük bir kasabadan çıkan fakat kısa sürede adını tüm dünyaya duyuran genç piyanist Evgeny Grinko 8 Kasım 2013 tarihinde İstanbul’daki ilk konserini verecek. Duygulara hitap eden, dinleyenleri düşsel yolculuklara çıkaran Evgeny Grinko Cinematic Melodies ve Winter Sunshine isimli albümleriyle kazandığı ünü Vals adlı şarkısıyla pekiştirdi. Ülkemizde özellikle Vals adl şarkısıyla tanınan Evgeny Grinko bu yıl 20. yaşını kutlayacak olan Roxy’de gerçekleşecek konserinde piyanosunu konuştururken yanında çello, keman, akordeon’dan oluşan 5 kişilik ekip sanatçıya eşlik edecek.

Birbirinden yetenekli müzisyen ve grupları izleyeceğimiz GOLD’n’Strings serisinin bir parçası olarak gerçekleşecek konser 8 Kasım 2013 Cuma gecesi daha önce Asaf Avidan, Paul Gilbert, Richie Kotzen, God Is A Astronaut, Ian Anderson, Leon Hendrix gibi isimlerin konserlerini düzenleyen MOODLive organizasyonun katkılarıyla İstanbul’un köklü mekanlarından Roxy’de gerçekleşecek.

Konserin indirimli biletleri 50 TL’den SOSYOTİX üzerinden satışta!

Türkiye’nin dijital bilete geçen ilk etkinlik mekanı olan Roxy’de gerçekleşecek etkinliğin biletine SOSYOTIX’ten ulasabilirsiniz.

http://www.sosyotix.com/etkinlik/106/evgeny-grinko

EVGENY GRINKO biletlerini SOSYTIX haricinde Mephisto Kitabevi Beyoğlu’dan da alabilirsiniz. Özel basım biletler 50 TL.

———

http://www.roxy.com.tr/

http://www.moodlive.org/