GOLDNIGHTS serisi dünyaca ünlü loop sanatçısı DUB FX ile devam ediyor! (26 Kasım 2014 @ Garajİstanbul)


Dünyanın her yerinden önemli müzisyenleri Türk seyircilerle buluşturacak olan GOLDNIGHTS serisinin yeni misafiri Avustralyalı loop sanatçısı Dub FX, yeni albümü Theory of Harmony’nin dünya turnesi kapsamında 26 Kasım’da garajistanbul’da!

http://www.youtube.com/watch?v=iRaZYy6kqC8

40 ülkede sokak performansı sergileyen, 100 bin kopyanın üzerinde albüm satan, 620 bin Facebook fan’ı olan, YouTube’da 100 milyonun üzerinde izlenme sayısına sahip, Coachella, Sziget, Glastonbury, Woodstock ve Türkiye’deki Rock’n Coke gibi festivallerde sahne alan ve bunların hepsini hiçbir plak şirketine bağlı olmadan 5 yıl gibi kısa bir süre içinde gerçekleştiren sanatçı kimdir? Elbette Dub FX!

Avustralya’nın Melbourne kentinden çıktığında ülkesinde tanınmayan bir isimken, 5 yılda dünya çapında bir yıldız haline gelmeyi başaran Benjamin Stanford, yeni albümü Theory of Harmony’nin dünya turnesi kapsamında Avustralya Büyükelçiliği’nin katkılarıyla 26 Kasım 2014 Çarşamba gecesi Easternbull Entertainment ve Mood Live organizasyonuyla garajistanbul’da sahne alacak.

Klasikleşmiş parçalarının yanında yeni parçalarını da izleyicilere sunacak olan Dub FX GOLDNIGHTS kapsamında 26 Kasım gecesi garajistanbul’da!

DUB FX
https://www.facebook.com/dubfx

Mekan:
https://www.facebook.com/garajistanbul

Biletler Mephisto Kitabevi (Taksim) ve Freedom Sports (Kadıköy)’de 50TL, Biletix’te 56 TL’dir. Konser günü kapıda 60 TL olacaktır.