%100 MUSIC sunar: ELSIANE İstanbul’da!

http://www.facebook.com/events/278448242657779

KANADALI downtempo / electronic music grubu ELSIANE 4 yıl aradan sonra yeniden İstanbul’da!

Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan %100 MUSIC serisi ünlü downtempo / electronic grubu ELSIANE ile devam ediyor.

18 Kasım Cumartesi akşamı İstanbul’un önemli konser ve performans salonlarından biri olan Salon İKSV’de gerçekleşecek olan konserde ELSIANE “Hybrid”, “Vaporuous”, “Unstable” gibi ünlü şarkılarını seslendirecek.

Elsiane Caplette ve Stephane Sotto’dan oluşan ELSIANE muhteşem müzikleri haricinde solist Elsiane Caplette’in kendine has sesi ve yorumuyla büyük ilgi çekmekte.

Daha önce Nisan 2013’te İstanbul’a gelen ELSIANE kapalı gişe geçen bir konser verip konsere gelen hayranlarını mest etmişti. 18 Kasım Cumartesi gecesi Salon İKSV’de gerçekleşecek konserde de daha fazlasını yapmayı planlıyorlar.

%100 MUSIC’in katkıları ile gerçekleşecek ELSIANE konseri İstanbul’ın önemli konser ve performans salonlarından biri olan Salon İKSV”de gerçekleşecek.

Bugüne dek Moonspell, Evgeny Grinko, Wardruna, Richie Kotzen, Mr. Big, Dave Lombardo, God Is An Astronaut, Warrel Dane, Moonspell gibi grup ve müzisyenlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MoodLive ve Lindorm Events organizasyonu ile gerçekleşecek konserde ELSIANE hayranları bir araya gelecek.

%100 MUSIC kapsamında gerçekleşecek ELSIANE İstanbul konseri 2017 yılının unutulmaz konserleri arasına girecek.

%100 MUSIC: ELSIANE İstanbul konserinin biletleri Biletix’te ve Mephisto kitabevlerinde satışta.