%100 MUSIC sunar: DIARY OF DREAMS İstanbul’da!

Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan %100 MUSIC serisi ünlü Alman Dark Wave grubu DIARY OF DREAMS konseri ile devam ediyor.

1 Mart Çarşamba akşamı İstanbul’un yeni konser mekanlarından IF Performance Hall Beşiktaş’ta gerçekleşecek olan konserde DIARY OF DREAMS “She And Her Darkness”, “A Day In December”, “Ikarus”, “Traumtanzer” gibi unutulmaz şarkılarını seslendirecek.

1994 yılında solist Andy Hates’in solo projesi olarak başlayan grup ilerleyen yıllarda Alman Dark Wave ve Gothic sahnesinin en önemli gruplarından biri oldu.

Geçtiğimiz yıl 14. stüdyo albümlerini Grau Im Licht adıyla yayınlayan grup albüm sonrası çıktığı turnede Avrupa’nın birçok festivalinde ve kulübünde sahne aldı.

%100 MUSIC’in katkıları ile gerçekleşecek konser İstanbul’un yeni ama kısa sürede en önemli mekanlarından biri olacak olan IF Performance Hall Beşiktaş’ta gerçekleşecek.

Bugüne dek Moonspell, Evgeny Grinko, Wardruna, Richie Kotzen, Mr. Big, Dave Lombardo, God Is An Astronaut, Dub FX gibi grup ve müzisyenlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MoodLive organizasyonu ile gerçekleşecek konserde İstanbullu New Wave, Dark Wave, Gothic gibi türlerin hayranları bir araya gelecek.

%100 MUSIC kapsamında gerçekleşecek DIARY OF DREAMS İstanbul konseri 2017 yılının unutulmaz konserleri arasına girecek.

https://www.youtube.com/watch?v=yRXpnXRKM40