%100 METAL: ROSS THE BOSS İstanbul’da!

http://www.facebook.com/events/1654125161563493/

MANOWAR’ın unutulmaz gitaristi ROSS THE BOSS 25 Mayıs’ta İstanbul’da MANOWAR’ın unutulmaz albümleri Kings Of Metal, Fighting The World, Sign Of The Hammer, Hail To England, Into Glory Ride ve Battle Hymns’ten şarkılar çalacak!

 

Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan %100 METAL serisi ünlü Heavy Metal grubu MANOWAR’ın orijinal gitaristi ROSS THE BOSS konseri ile devam ediyor.

25 Mayıs Perşembe akşamı İstanbul’un yeni konser mekanlarından IF Performance Hall Beşiktaş’ta gerçekleşecek olan konserde ROSS THE BOSS ve grubu “Hail And Kill”, “Blood Of My Enemies”, “Battle Hymn”, “Sign Of The Hammer” ve birçok önemli MANOWAR şarkısını çalacak.

MANOWAR’ın adını Metal tarihine altın harflerle kazıdığı ilk 6 albümündegitaristlik yapan ROSS THE BOSS, bu dönemdeki birçok önemli MANOWAR şarkısına da imza atmıştır.

Davulda bir dönem MANOWAR’ın davulculuğunu yapmış olan Rhino’nun da olduğu ROSS THE BOSS kadrosunda basgitarda SYMPHONY X’ten Mike Lepond ve vokalde Marc Lopes yer almakta.

%100 METAL’in katkıları ile gerçekleşecek ROSS THE BOSS konseri İstanbul’un yeni ve en önemli mekanlarından biri olacak olan IF Performance Hall Beşiktaş’ta gerçekleşecek.

Bugüne dek Moonspell, Evgeny Grinko, Wardruna, Richie Kotzen, Mr. Big, Dave Lombardo, God Is An Astronaut, Warrel Dane, Moonspell gibi grup ve müzisyenlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MoodLive organizasyonu ile gerçekleşecek konserde MANOWAR hayranları bir araya gelecek.

%100 METAL kapsamında gerçekleşecek ROSS THE BOSS İstanbul konseri 2017 yılının unutulmaz konserleri arasına girecek.

ÖNEMLİ UYARI:

ROSS THE BOSS BAND yoğun turne programı nedeniyle konser günü saat 20.30’da sahne alacaktır! Konsere gelecek olan izleyicilerin dikkatine!

Kapı açılış saati 19.00 ile 20.30 arasında IF Performance Hall barında HAPPY HOUR uygulaması olacaktır.
KONSER: ROSS THE BOSS “Full Classic MANOWAR Set”
MEKAN: IF Performance Hall Beşiktaş
TARİH: 25 Mayıs 2017
KAPI AÇILIŞ: 19.00

 

Bu konsere ait özel basım biletlerin satış noktaları:

Hammer Müzik (Kadıköy)
Mephisto Kitabevi (Beşiktaş)
Mephisto Kitabevi (Taksim)
Mephisto Kitabevi (Kadıköy)