100%MUSIC sunar: Stu Hamm ve Greg Howe İstanbul’da!

http://www.facebook.com/events/1657504831228965/

Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan 100%MUSIC serisi ünlü basgitarist Stu Hamm ve ünlü gitarist Greg Howe’un konseri ile devam ediyor.

6 Kasım Pazar akşamı İstanbul’un en önemli konser mekanlarından Salon İKSV’de gerçekleşecek olan konserde Stu Hamm Band ile birlikte Türkiye’den Buğra Şişman da sahne alacak.

Bugüne dek Joe Satriani, Steve Vai, Frank Gambale gibi önemli müzisyenlerle çalan ünlü basgitarist Stu Hamm ayrıca basgitar etüd videoları ile birçok genç müzisyene sanal basgitar öğretmenliği yaptı.

Geçtiğimiz yıl 6. solo stüdyo albümünü The Book Of Lies adıyla yayınlayan Stu Hammin bu albümün tanıtımı kapsamında çıktığı turnede gitarda ünlü gitar virtüözü Greg Howe yer almakta.

Bugüne dek 8 adet solo albüm yayınlayan Greg Howe ayrıca Justin Timberlake, Enrique Iglesias gibi isimlerin sahne gitaristliğini de üstlenmekte. Greg Howe 1996 yılında Michael Jackson’ın dünya turnesinde de gitaristlik yaptı.

Bu iki müzisyene progressive rock grubu The Flower Kings’in eski davulcusu Zoltan Csörsz eşlik edecek.

100%MUSIC’in katkıları ile gerçekleşecek konserde Türkiye’den Buğra Şişman da sahne alacak. Londra’da Middlesex Üniversitesi konservatuarında eğitim gören Buğra Şişman, Until Now isimli ilk EP’sini dijital olarak yayınladı.

2016 yılının en önemli virtüöz konserlerinden biri olarak gerçekleşecek olan STU HAMM BAND’in Salon İKSV konseri ünlü müzisyenleri Türkiye’ye getiren 100%MUSIC katkıları ile gerçekleşecek.