100% MÜZİK serisi İsrailli Etnik Elektronik Reggae grubu ANNA RF’in Nublu konseri ile devam ediyor!

http://www.facebook.com/events/653567208122182

Elektronik etnik reggae müzik topluluğu Anna RF’ın müziklerindeki mesaj mutluluk ve özgürlük üzerinedir. Grup, İsrail’in Shaharut bölgesinde doğdu ve ardından dünyanın birçok bölgesini gezerek, Doğu ve Batı’nın soundunu, oryantal ve modern enstrümanlarla harmanlayıp, elektronik dokunuşlarıyla da kendi müzik tarzlarını yarattı.

Sosyal medyada ‘kendi hallerinde takılan post modern bedeviler’ olarak isimlendirilen ANNA RF Weeping Eyes, End Of The World, Bingöl gibi şarkılarıyla Türkiye’de büyük ilgi çekti. Aşık Veysel’in Uzun İnce Bir Yoldayım eserini Day And Night adıyla yorumlayan ANNA RF ayrıca Don’t Break It adlı şarkıları ile doğu müziğini dubstep ile harmanladı.

Dünyanın her yerinden önemli müzisyenleri Türkiyeli seyircilerle buluşturan 100% MÜZİK serisinin misafiri olan ANNA RF, 27 Mart Cumartesi gecesi İstanbul’un gözde mekanlarından Nublu’da sahne alacak.

ANNA RF konseri daha önceden Mr. Big, Asaf Avidan, Paul Gilbert, Kovacs, Richie Kotzen, God Is A Astronaut, Marty Friedman, Marillion, Marky Ramone, Rainbow, Leon Hendrix, Wardruna, Dub FX, Kadavar, Anneke Van Giensbergen, Red Fang gibi isimlerin Türkiye konserlerini düzenleyenEASTERNBULL Entertainment ve MOODLive organizasyonunda gerçekleşecek.

Bu konserde 18 yaş sınırı vardır!