100%MUSIC sunar: Greg Howe yeniden İstanbul’da!

Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan 100%MUSIC serisi Grammy adayı ünlü gitar virtüözü Greg Howe konseri ile devam ediyor.

1 Kasım Perşembe akşamı İstanbul’un yeni konser mekanlarından Moda Kayıkhane’de gerçekleşecek olan GREG HOWE konserinin indirimli biletleri satışta! 1 Ekim’e kadar 30 TL’den satılacak biletler 1 Ekim’den itibaren 50 TL olacak.*

Bugüne dek 9 adet solo albüm yayınlayan Greg Howe ayrıca Justin Timberlake, Enrique Iglesias gibi isimlerin sahne gitaristliğini de üstlenmekte. Greg Howe 1996-1997 arasında Michael Jackson’ın dünya turnesinde de gitaristlik yaptı.

Greg Howe 1995 ve 1997 yıllarında ünlü gitarist Richie Kotzen ile birlikte iki unutulmaz albüme de imza attı.

Son albümü Wheelhouse’un tanıtımı amacıyla çıktığı turnede İstanbul’a gelecek olan Greg Howe’a sahnede basgitarda Ernest Tibbs, davulda Gianluca Palmieri eşlik edecek.

100%MUSIC’in katkıları ile gerçekleşecek konserde Türkiye’den Emre Kula da sahne alacak. Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Jazz Gitar bölümünden mezun olan Emre Kula halen daha Kes, Can Bonomo, Ceza gibi isimlerle çalışmakta, ayrıca Sertab Erener ile birlikte kurduğu Oceans Of Noise grubu ile çalışmalarını sürdürmekte. İlk solo albümünü Theory Of Change adıyla yayınlayan Emre Kula 1 Kasım gecesi bu albümden sevilen şarkılarını çalacak.

2018 yılının en önemli virtüöz konserlerinden biri olarak gerçekleşecek olan GREG HOWE’un Moda Kayıkhane konseri ünlü müzisyenleri Türkiye’ye getiren 100%MUSIC katkıları ile gerçekleşecek.

Moda Kayıkhane
1 Kasım 2018 Perşembe
Kapı Açılış: 20.00

Bilet Satış Noktaları:
Hammer Müzik (Kadıköy)
Mephisto Kitabevi (Beşiktaş)
Zuhal Müzik (Tünel, Taksim)
Zuhal Müzik (Uniq Maslak)
Zuhal Müzik (Akasya AVM)
Zuhal Müzik (Hilltown AVM)