Goldnights serisi devam ediyor:
GOD IS AN ASTRONAUT İstanbul’da

http://www.youtube.com/watch?v=y-x0b8T44Zc

Post rock’ın en önemli isimlerinden God Is An Astronaut, 28 Mayıs’ta garajistanbul sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor!

İsimlerini Clive Barker’ın Nightbreed adlı kitabından alan İrlandalı grup God Is An Astronaut, 3 yıldan fazladır bir araya gelemediği Türkiyeli hayranlarıyla hasret giderecek.

İlk olarak 2007 yılında Barışarock’ta sahne alan grup, 2009 Kasım’ından geldiği İstanbul’da kapalı gişe bir konser verdi. 2011 Mart’ında ise İstanbul, İzmir ve Ankara’yı kapsayan Türkiye turnesine çıkan grup, 3 kapalı gişe konserde binlerce hayranına müzik ziyafeti çekti.

Yeni albümleri Origins sonrasında çıktıkları turneye İstanbul’u da dahil eden God Is An Astronaut, İstanbul’un seçkin mekanlarından biri olan garajİstanbul’da konser verecek.

Bugüne dek The End Of The Beginnig (2002), All Is Violent, Alll Is Bright (2005), A Moment Of Stillness (2006), Far From Refuge (2007), God Is An Astronaut (2009) ve Age Of The Fifth Sun (2010) isimli 6 albüm çıkaran grup, 7. albümünü 2013 sonlarında Origins adıyla yayınladı. Özellikle son iki albümleri dünya müzik basınında yüksek puanlar alan grup, birçok dergide “En İyi Yeni Gruplar” listelerinde üst sıralarda yer aldı.

God Is An Astronaut, uzun bir aradan sonra geleceği İstanbul’da, Goldnights etkinlikleri kapsamında 28 Mayıs gecesi Türkiyeli hayranlarına hem işitsel hem de görsel ziyafet sunacak!

Konserin biletleri Biletix’te ve Hammer Müzik (Kadıköy), Mephisto Kitabevi (Beyoğlu), Pena Müzik (Beşiktaş)’te tam 50 TL ve öğrenci 35 TL’den satılmakta.

Goldnights etkinliğinde gerçekleşecek olan konser MOODLIVE organizasyon firması tarafından RedBull Müzik ve İTÜ Sözlük’ün katkılarıyla gerçekleşecek.

Konser: GOD IS AN ASTRONAUT

Tarih: 28 Mayıs 2014, Çarşamba

Mekan: Garajİstanbul

Kapı Açılış: 21.00

Bilet Fiyatı: 50 TL (Tam), 35 TL (Öğrenci)

Bilet Satış: Biletix, Hammer Müzik (Kadıköy), Mephisto Kitabevi (Beyoğlu), Pena Müzik (Beşiktaş)