GOLDNIGHTS serisi Hollanda’nın son dönem çıkardığı en başarılı isim KOVACS ile devam etti!

Geçtiğimiz yılı konser ve festivallerle geçiren KOVACS, 2015 yılı turnesine İstanbul konseri ile başlıyor. Dünyanın her yerinden önemli müzisyenleri Türk seyircilerle buluşturacak olan GOLDNIGHTS serisinin yeni yıldaki ilk misafiri olacak olan KOVACS 22 Ocak gecesi Garajİstanbul’da sahne alacak.

https://www.youtube.com/watch?v=BVLoI18gD28

Okul hayatını başarıyla tamamlayan KOVACS, Hollanda’nın ünlü prodüktörü Oscar Holleman ile tanıştıktan sonra kısa süre içinde ilk albümü My Love‘ın kayıtlarına başladı. Albümden çıkan ilk şarkı ‘My Love‘ Avrupa çapında büyük ilgi çekti ve 2014 yılının en çok çalınan şarkılarından biri oldu. İlk solo albümü ve bu albümden çıkan My Love şarkısı ve şarkının klibi ile büyük ilgi çeken KOVACS, ses rengi ve şarkıları ile ‘Yeni Amy Winehouse’ olmaya aday.

Gerçek adı Sharon Kovacs olan şarkıcı, geçtiğimiz yılın en iyi çıkış yapan şarkıcılarından biri olarak gösteriliyordu. Konuşmaya başladığı günden itibaren şarkı söylediğini ifade eden KOVACS, lise grupları ile şarkıcılık yaptıktan sonra garson olarak çalıştığı kulüpte ‘açık mikrofon’ partilerinde şarkı söyleyerek ilgi çekti. Dinleyicilerin tavsiyesine uyarak Eindhoven’da Rock City Institute adlı müzik okulunun sınavına katıldı ve anında okula kabul edildi.

Müzikle dolu geçecek 2015 yılının ilk önemli konserlerinden biri olacak olan KOVACS İstanbul konseri GOLDNIGHTS serisi kapsamında POWER FM‘in katkılarıyla 22 Ocak Perşembe gecesi Garajİstanbul’da gerçekleşecek.

KOVACS konseri daha önceden Mr. Big, Asaf Avidan, Paul Gilbert, Richie Kotzen, God Is A Astronaut, Marty Friedman, Marillion, Marky Ramone, Rainbow, Leon Hendrix, Wardruna gibi isimlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MOODLive organizasyonunda gerçekleşecek.

Konser biletleri; Biletix (Tam 60 TL, öğrenci 40 TL) ile Mephisto Kitabevi Beyoğlu ve Kadıköy şubelerinde (Tam 50 TL, öğrenci 30 TL) satılmaktadır.

Bu konserde 18 yaş sınırı vardır!

http://www.moodlive.org/

http://www.facebook.com/moodliveorg

http://www.twitter.com/moodliveorg