IRON MAIDEN’ın 90’lı yıllardaki unutulmaz solisti BLAZE BAYLEY Kasım’da İstanbul, Antalya, Bursa, Ankara ve Eskişehir’de “fişsiz” konserler verecek!

IRON MAIDEN’in 90’lı yıllardaki solisti BLAZE BAYLEY akustik konserler için Türkiye’de! Özel basım biletleri 12 Kasım’a kadar 30 TL!

İstanbul, Antalya, Bursa, Ankara ve Eskişehir’de gerçekleşecek konserlerin bilet satış noktaları:

100%Metal: Blaze Bayley İstanbul’da! – 18 Kasım 2019
Hammer Müzik (Kadıköy), Adonis Rock Bar (Taksim), Mephisto Kitabevi (Beşiktaş)

100%Metal: Blaze Bayley Antalya’da! – 19 Kasım 2019
Holly Stone Gişe

100%Metal: Blaze Bayley Bursa’da! – 20 Kasım 2019
High Out Gişe, Şenol Heavy Metal Shop

100%Metal: Blaze Bayley Ankara’da! – 21 Kasım 2019
Onaon Cafe (Çankaya), Toxin Music (Tunalı Hilmi), Heavy Craft (Tunalı Hilmi), Always Rock Bar (Kızılay)

100%Metal: Blaze Bayley Eskişehir’de! – 22 Kasım 2019
F Stop Gişe, ’78 Coffee (Tepebaşı), Walkers Coffee House (Tepebaşı)

Biletler 13 Kasım’dan itibaren 50 TL olacaktır.

Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan %100 METAL serisi ünlü Heavy Metal grubu IRON MAIDEN’ın 90’lı yıllardaki solisti BLAZE BAYLEY turnesi ile devam ediyor.

Şubat 2018’de İstanbul, İzmir ve Ankara’da üst üste 3 gece kapalı gişe konserler veren Blaze Bayley ve Thomas Zwijsen yoğun istek üzerine yeniden Türkiye’de!

Sosyal medyada yayınladığı videolar ve NYLON MAIDEN adıyla yayınladığı albümler ile büyük ilgi çeken gitarist THOMAS ZWIJSEN ve kemancı WIKI KRAWCZYK ile birlikte sahne alacak olan BLAZE BAYLEY konserlerde sadece kendi döneminden değil, IRON MAIDEN’in eski dönemlerinden şarkıları seslendirecek.

%100 METAL’in katkıları ile 18 Kasım Pazartesi İstanbul, 19 Kasım Salı Antalya, 20 Kasım Çarşamba Bursa, 21 Kasım Perşembe Ankara ve 22 Kasım Cuma Eskişehir‘de gerçekleşecek olan konserlerde BLAZE BAYLEY, THOMAS ZWIJSEN ve WIKI KRAWCZYK “Lord Of The Flies”, “Futureal”, “Blood Brothers”, “Wasted Years”, “The Trooper” ve birçok önemli IRON MAIDEN şarkısını çalacak.

Bugüne dek Moonspell, Evgeny Grinko, Wardruna, Richie Kotzen, Mr. Big, Dave Lombardo, God Is An Astronaut, Warrel Dane, Moonspell gibi grup ve müzisyenlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MoodLive organizasyonu ile gerçekleşecek konserde IRON MAIDEN hayranları bir araya gelecek.

%100 METAL kapsamında gerçekleşecek BLAZE BAYLEY Türkiye Turnesi 2019 yılının unutulmaz konserleri arasına girecek.